• niedz.. wrz 25th, 2022

Odkryj tajemnice świata! Czakramy ziemi – magiczne właściwości tych miejsc

lip 10, 2021

Nie można jakkolwiek zaprzeczyć, że nasza planeta szokuje wszystkich z nas na każdym kroku. Mówimy tutaj zarówno o różnorakich budynkach czy technologiach będących dziełem ludzi, jak i cudach natury, spośród których mnóstwo nie zostało jeszcze stuprocentowo zbadanych. Fascynujące są chociażby takie zjawiska, a właściwie miejsca, jak czakramy ziemi, które zgodnie z wierzeniami mnóstwa ludzi posiadają magiczną energię. Czym tak naprawdę są czakramy ziemi i gdzie można na nie natrafić? Jakie mają właściwości i dlaczego warto odwiedzić te miejsca?

Czakramy ziemi – co to takiego i gdzie je znaleźć?

Czakramy ziemi to w praktyce miejsca, które cechują się wytwarzaniem pozytywnej energii – dlatego też nazywane są także niekiedy gruczołami ziemi. Jak się okazuje, ludzie przez wiele tysięcy lat potrafili odczuwać pewną moc bijącą z niektórych miejsc, dlatego znaczna większość czakramów ziemi znaleźć można w bliskiej odległości od świątyń lub innych budowli ważnych dla życia duchowego. Należy w tym miejscu wyszczególnić chociażby słynne Machu Picchu jak również znane nam wszystkim piramidy w Gizie. 

Jaką moc mają czakramy ziemi?

Właściwości czakramów ziemi są różnorakie, ale przede wszystkim mowa tutaj o wytwarzaniu pozytywnej mocy, która znakomicie wpływa na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Odnotowano wiele sytuacji, w których stało się cudowne uzdrowienie z pozornie nieuleczalnych przypadłości, jak również pozbycia się mnóstwa nieprzyjemnych objawów. Nie może zatem dziwić fakt, że czakramy ziemi są miejscami tak licznie i chętnie odwiedzanymi przez osoby mające nadzieję na szybkie wyzdrowienie lub lepsze samopoczucie – wszystko to zapewniają pozytywne moce płynące z tych miejsc.

Źródło: Jasnowidz Amala